A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: ub

Filename: core/fonksiyon_helper.php

Line Number: 516

Backtrace:

File: /eski-data/trendmakinacom/public_html/application/helpers/core/fonksiyon_helper.php
Line: 516
Function: _error_handler

File: /eski-data/trendmakinacom/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 106
Function: findBrowser

File: /eski-data/trendmakinacom/public_html/application/controllers/Web.php
Line: 9
Function: __construct

File: /eski-data/trendmakinacom/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

Hakkımızda » Trend Makina

Hakkımızda

Hakkımızda

2012'den beri

Müşterilerimiz İçin en İyi kaliteyi ve fiyatı sunmaya çalışıyoruz.

Kuru Temizleme ve Endüstriyel çamaşırhane sektörlerinde 25 yıllık bir tecrübe ve birikime sahip kadrosuyla 2012 yılında kurulan Trend Makine ve Teçhizat Kimya Sanayi Tic. Ltd. Şti., Türkiye ve civar ülkelerde Kuru Temizleme, Islak temizleme (wet clean) ve Endüstriyel çamaşırhane sektörüne Makine, Kimyasal ve Sarf Malzeme tedariği ve servis hizmetleri sağlamaktadır.

Alanında dünya lideri olmuş firmalarla partnerlik yapan Trend Makine ve Kimya, son teknoloji ile üretilen, sağlam, dayanıklı, güvenilir ve üst düzey kuru temizleme makinaları, endüstriyel sanayi tipi çamaşır yıkama ve sıkma makinaları ile sanayi tipi kurutma makinaları, hijyen bariyerli yıkama ve sıkma makinaları, silindir ütü makinaları, katlama makinaları, çarşaf besleme makinaları havlu katlama makinaları, gelişmiş gömlek ütü robotları, üniversal ütü robotları, el ütü bordları (paskaralar), pres ütüler, manken ütüler, pantolon ütüleme robotları, elbise ambalajlama makinaları, otomatik gömlek katlama makinaları ve otomatik elbise konveyörlerini müşterilerine sunmaktadır.

Kuru temizleme ve çamaşırhane sektöründe her türlü iş modeli için gerekli ve etkili kimyasal malzemeyi müşterileri ile buluşturmaktadır. Trend Makina ve Kimya gelişen teknoloji ile üretilerek Avrupa pazarına sunulan kimyasal ürünler için Türkiye’de eğitim seminerleri düzenleyip eşzamanlı olarak Türkiye’de müşterilerine sunmaktadır.

Sunmuş olduğu modern makine ve üstün kimyasallarının yanında Trend Makine ve Kimya, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü sarf malzemeyi en üstün kalitede ve en uygun fiyatla müşterilerine sağlamaya devam etmektedir.

Neden Biz?

Trend Makine ve Kimya ihtiyaçlarınızı analiz eder ve en uygun çözümleri projelendirme hizmeti vererek sunar. Uzman ekibimiz, satış öncesinde kapasite analizleri ve projelendirme hizmetleri, satış sonrasında ise teknik servis, eğitim ve bakım hizmetleri vererek müşterilerine eksiksiz çözümler sağlamaktadır.

Trend Makina ve Kimya, TRENDi Yakala sloganıyla yeni teknolojileri izler, müşterilerine getireceği katma değerleri analiz eder ve müşterilerine en uygun şartlarda sunar.

Sektöründe Türkiye’nin en kapsamlı stoğunu bulunduran Trend Makina ve Kimya, müşteri taleplerine anında geri dönüşler sağlar ve müşterilerine nerede olurlarsa olsunlar hızlı ürün ve hizmet desteği vermektedir.