A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: ub

Filename: core/fonksiyon_helper.php

Line Number: 516

Backtrace:

File: /eski-data/trendmakinacom/public_html/application/helpers/core/fonksiyon_helper.php
Line: 516
Function: _error_handler

File: /eski-data/trendmakinacom/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 106
Function: findBrowser

File: /eski-data/trendmakinacom/public_html/application/controllers/Web.php
Line: 9
Function: __construct

File: /eski-data/trendmakinacom/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

Islak Temizleme Tesisleri » Trend Makina

Islak Temizleme Tesisleri

Islak Temizleme Tesisleri

Wetclean/Islak Yıkama Nedir?

Islak temizleme, geleneksel kuru temizleme işlemlerine yeşil bir alternatiftir. Sistem, geleneksel olarak "yalnızca kuru temizleme" öğeler olan temiz giysileri ve tekstilleri ıslatmanıza olanak tanır. Özel olarak tasarlanmış ekipman ve deterjanları kullanarak aynı olağanüstü sonuçları elde edebilirsiniz.

 

Wetclean/Islak Yıkama nasıl çalışır?

Islak Temizleme su kullanır; doğanın en iyi temizleme solventi ve temizlemek için güvenli bir biyolojik olarak parçalanabilir deterjan karışımı. Islak Temizlemenin en büyük avantajı, su bazlı lekeleri ve kokuları (giysilerdeki normal lekelerin% 90'ına denk gelen) çıkarmanın en etkili yolu olması, bu da kıyafetleri sadece gerçekten temiz değil, aynı zamanda taze kokulu hale getirmesidir. Pony’nin sınıfının en iyisi apre ekipmanı, her seferinde güzelce bitirilmiş bir giysi elde etmek için uygun gerdirme ekipmanına sahip olmanızı sağlar.

 

Wetclean/Islak Yıkama Yeni bir teknik mi?

1990'larda geliştirilen Islak Temizleme, tüm giysileri güvenli ve biyolojik olarak parçalanabilen bir deterjan süreci ile etkili bir şekilde temizlemek için tanıtıldı - gerçekten "yeşil" bir süreç. Trend Makine, hem su hem de enerji tüketimi için etkileyici maliyet düşürücü rakamlara sahip olabilen Islak Temizleme sistemleri sunmaktadır.

 

Profesyonel Islak Temizleme Nedir?

Islak Temizleme, normalde kuru temizleme yapılacak giysileri etkili ve güvenli bir şekilde temizlemek için yüksek düzeyde programlanabilir yıkayıcılar ve kurutucular kullanan bir işlemdir. Bu yıkayıcılar, özel amaçlı biyolojik olarak parçalanabilen deterjanlar ve lekelenme maddeleriyle çok çeşitli kıyafetleri suda verimli bir şekilde temizler. Bu, su bazlı lekeleri ve kokuları gidermenin en etkili yoludur. Doğru ekipman, deterjanlar ve beceri, başarılı bir Islak Temizleme işleminin temel parçalarıdır.

 

NEDEN ISLAK TEMİZLİK?

Islak Temizleme, Çevre Koruma Ajansı'na (EPA) göre en çevre dostu profesyonel giysi temizleme yöntemidir. Bu işlem hiçbir tehlikeli kimyasal, atık veya kirliliğe neden olmaz ve tüm ürünler kanalizasyona atılır. Biyolojik olarak parçalanabilen ürünler, bu sistemin profesyonel temizleyiciler için kullanımını kolaylaştırırken, kimyasal kokuların olmaması, müşteriler için cazip bir pazarlama avantajı sağlar.

 

Islak Temizlemenin ekonomisi de olumludur. Yeni ekipmanın sermaye maliyeti, geleneksel kuru temizleme ekipmanından daha azdır, işletme maliyetleri daha düşüktür ve atık bertaraf etme ihtiyacı ortadan kalkar. Günlük giyim daha yaygın olarak kabul edildiğinden, bu ekipman aynı zamanda daha fazla su geçirmez tekstil ürünleri giyen günümüz müşterileri için daha uygundur.