Wet Clean Basic

Trend Makine ve Kimya Islak Temizleme (Wet Clean)’de var olan tecrübesiyle müşterilerine en iyi çözümleri sunuyor. Franchasing sistemi olmaksızın, Wet Clean teknolojisine sahip en üstün makine ve deterjanları, Tren Makine ve Kimya’nın Know-How ve süpervizörlüğüyle en ekonomik ve üstün teknolojiye sahip Wet Clean Tesislerine sahip olabilirsiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz Wet Clean Basic konseptinde 45-50 m² büyüklüğünde bir mağaza için Schulthess 9120 12 kg Yıkama ve Sıkma Makinesi, Schulthess 9250 12 kg Kurutma Makinesi, Trend Leke Masası, Trend Ütü Paskarası, Trend Elbise Konveyörü, Trend Su Yumuşatma Cihazı ve Hawo Ambalajlama Makinası bulunmaktadır.

Basic Konsept Wet Clean tesisi için Mağaza dizaynımız şöyledir

pdf

Basic Wet Clean Tesis  konseptimizde İsviçre’de imal edilen ve dünyanın en kaliteli endüstriyel yıkama makinelerinden biri olarak kabul edilen “Schulthess” makinaları yer almaktadır. Schulthess endüstriyel wet clean çamaşır makineleri özel imal edilen tamburu sayesinde çamaşırları kırmadan, nazik ve hassas bir şekilde yıkamasını sağlamaktadır. Tamburda klasik makinalara nazaran oldukça çok sayıda bulunan ve huni şeklinde tasarlanan perforeleri sayesinde yıkama esnasında giysilerden çıkartılan lekelerin, deterjan parçalarının ve suyun maksimum seviyede boşaltılmasını sağlayarak mükemmel seviyede temizliğe ulaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca 30.000 saat kusursuz çalışma özelliği sayesinde bakım masrafı olmayan uzun ömürlü makinelere sahip olursunuz.

Basic Wet Clean Tesis  konseptimizde Alman teknolojisi ürünü olan SEITZ firmasının wet clean için özel olarak ürettiği deterjanları kullanmaktayız. Wet Clean konseptlerinde SEITZ’in üretiği Fronkopal WViva CareViva TopViva Geniox gibi deterjanlar kullanılmakta olup, söz konusu deterjanlar kumaşların form değiştirmelerini engellemekte ve temizlik kalitesini maksimum düzeye çıkarmaktadır.

Basic Model Wet Clean Tesisi’ne sahip olmak isterseniz, Trend Makine ve Kimya hiçbir Franchasing ödemesi olmadan tesisinizi kurar, sahip olduğu know-how’u sizle paylaşarak ücretsiz olarak eğitim verir. Uzun ömürlü, dayanıklı, ekonomik ve şık tasarımıyla Basic Wet Clean Tesisi’ne sahip olmak için bizle iletişime geçebilirsiniz.